OBCHOD CD, HUDEBNÍ DVD, VINYL

Radost CD / DVD je specializovaný obchod s populárními a vybranými okrajovými žánry hudební scény. Najdete u nás CD z alternativní, klubové, taneční, hip-hop, jazz, ethno, rock, pop a klasik scény.
Jednoduše téměř vždy u nás najdete právě to, co v komerčních prodejnách hledáte velmi těžce. CD nám dodávají i domácí producenti a proto jsme vždy dobře zásobení i mainstreamovou hudbou. Pokud byste u nás některý z titulů nenašli, nebojte se nás optat – rádi vám jeho dodání zajistíme!

Domácí atmosféra, přátelské prostředí a velký výběr nejrůznějších titulů… to je RADOST CD / DVD shop!

 

PŮJČOVNA DVD

Celých patnáct let pro vás kompletujeme kultovní DVD z celosvětové filmové scény. V našem výběru si přijde na své každý filmový fanoušek, protože disponujeme jak opravdu starými vynikajícími filmy, tak i naprostými DVD novinkami, které vyšly na trh.

Pravidla DVD půjčovny:

Vždy je nutná registrace nového uživatele nebo obnovení vašeho členství, pokud si chcete DVD zapůjčit. Všechny tituly lze vypůjčit během otevírací doby, vracet tituly lze i po zavírací době (vrácení proběhne speciální schránkou ve dveřích půjčovny). Vypůjčit si můžete až 5 titulů najednou – vždy ve všední den (tituly je nutné vrátit následující den nebo si vyjednat jejich prodloužení), v pátek (všechna zapůjčená DVD se vrací v pondělí) nebo o víkendu.

Náš personál vám vždy rád se zápůjčkou poradí.

CENÍK PŮJČOVNÉHO DVD

Registrace nového uživatele: ZDARMA
Členství v klubu na 1 rok: 100 Kč

PŮJČOVNÉ – VŠEDNÍ DEN (Po-Čt)

1 DVD (na jeden den): 50 Kč

3 DVD (na jeden den): 100 Kč (2 + 1 zdarma)

PŮJČOVNÉ – VÍKEND (Pá-Po)

1 DVD: 50 Kč

3 DVD: 150 Kč

Některé z opravdu starých titulů máme i na VHS, půjčovné kazety je 40 Kč na jeden den.
Další podmínky nebo vaše dotazy vám zodpoví náš personál v půjčovně.

Reklamy